شرکت پارس نیروسان ، از سال 1359 با عنوان شرکت بازرگانی مظلومی در تهران ، در زمینه صادرات و واردات تجهیزات الکتریکی فعالیت داشته است.

در سال 1379 ، آقای رضا مظلومی تبریزی ، مدیر عامل شرکت ، پس از آشنایی با تجهیزات صنعت LG  در نمایشگاه بین المللی دوبی ، اقدام به واردات این تجهیزات به بازار صنعتی کشور نمود.

در سال 1381، با معرفی این تجهیزات و فروش خوب ، قراردادی فی ما بین شرکت LG و شرکت بازرگانی مظلومی مبنی بر نمایندگی رسمی و انحصاری توزیع این تجهیزات در بازار ایران به امضاء رسید.

در سال 1383، برای ارائه بهتر خدمات ، شرکت بازرگانی مظلومی به شرکت پارس نیروسان ، سهامی خاص تبدیل شد و گستره تر از پیش در زمینه فروش خدمات پس از فروش تجهیزات صنعتی LG فعالیت نمود.

همچنین برای توزیع بهتر و سریعتر تجهیزات صنعتی در سراسر ایران ، در تمامی استانهای کشور، نمایندگان فروش منصوب شده و این نمایندگان، تامین نیاز مشتریان را در هر استان به عهده دارند.

ساختار شرکت پارس نیروسان مطابق با استاندارد جهانی بوده و شامل واحدهای بازرگانی، فروش، خدمات پس از فروش، توسعه بازار و واحدهای پشتیبانی با حضور مهندسین فنی و افراد فعال است.

در سال 1385 شرکت LG شاخه های تولیدی خود را تخصصی نموده و بر مبنای تولید خود به سه گروه تولید تجهیزات الکترونیکی و شیمیایی، صنعتی و اتوماسیون و پالایشگاهی تقسیم گردید. نام LS برای تجهیزات صنعتی و اتوماسیون تعیین گردید.( توضیح بیشتر در بخش معرفی شرکت LS ارائه می گردد.)

 

 

در سال 1387، شرکت پارس نیروسان با ارائه خدمات، مطابق با استانداردهای معتبر جهانی موفق به اخذ گواهی نامه استاندارد ایزو 9001:2000 از شرکت TUV Intersert گردید.

فعالیت گسترده شرکت پارس نیروسان در صنعت برق کشور با ارائه تجهیزات صنعتی تحت نمایندگی خود ، موجب ثبت نام این شرکت، به عنوان تامین کننده معتبر تجهیزات صنعتی LS با ضمانت 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله در شرکتهای توزیع نیروی برق استانهای سراسر کشور ، مناطق نفت مرکزی، مناطق نفت خیز جنوب، ملی گاز، توسعه صنایع پتروشیمی، کالای پتروشیمی، ملی مهندسی ساختمان نفت ایران و... گردید.

شرکت پارس نیروسان برای ایجاد اطمینان خاطر بیشتر برای مشتریان خود، درخواست تست تجهیزات صنعتی LS را از پژوهشگاه محترم نیروی کشور مطابق با استاندارد ایران نموده و این تجهیزات هم اکنون علاوه بر دارا بودن استانداردهای بین المللی تائیدیه پژوهشگاه نیروی ایران را نیز دریافت کرده است.

در سال 1386، نمایشگاه دائمی قطعات و همچنین مرکز آموزش این شرکت افتتاح شد که آموزش تجهیزات صنعتی LS را با اطلاعات به روز و ارتباط موثر و دائمی شرکت مادر در کره جنوبی برای تمامی درخواست کنندگان ، مشتریان و نمایندگان خود ارائه می دهد.

همچنین بازدید از نمایشگاه این شرکت به صورت دائمی بوده و با هماهنگی واحد توسعه بازار پذیرای بازدیدکنندگان خود می باشد.

در سال 1388، شرکت پارس نیروسان قرارداد انحصاری تامین خازنهای Eunsung از کشور کره جنوبی را نیز امضاء نموده و این قطعات را به لیست تجهیزات موجود خود اضافه نمود.

این شرکت از سال 1383 تاکنون به عنوان نماینده برتر شرکت سیستمهای صنعتی LS   میان تمامی نمایندگان LS در سراسر جهان شناخته شده و همه ساله لوح تقدیر Platinum  و گوی کریستال نماینده برتر همراه با هدایای ارزشمند از ریاست محترم شرکت LS دریافت می نماید.